Nejčastější otázky

Transport z/na letiště, vyzvednutí u vlaku či autobusu v Newquay, 7 nocí ubytování v dvoulůžkových pokojích, 3 surfové lekce + 2x videokoučing a 1 přednášku, 5 jógových lekcí, zapůjčení surf vybavení vč. neoprenu na 6 dní, přesuny na místě, BBQ, asistence českých organizátorů
Strava, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti za zapůjčené vybavení
Ano, kempy jsou určeny i pro naprosté začátečníky.
Kemp je určen pro všechny, tzn. jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilejší surfaře a jogíny.
Určitě, plán je se přizpůsobit každému! Pokud teda nebudeš surfovat jako Kelly Slater. V tom případě si vezmu lekce u tebe :-)
Na věku opravdu nezáleží. Surfové lekce jsou pro všechy od 6-ti let. Takže pokud ti bylo už 6 a nebylo ti 99, tak je vše v pořádku. Pokud ti nebylo 18 a chtěl(a) bys přijet sám(sama), tak mi napiš a vymyslíme nejlepší řešení.
Rozhodně, na kempech stejně fungujeme všichni společně a brzo si najdete nové přátelé.
Počasí bohužel nedokážeme ovlivnit. Co se však týče Cornwallu všeobecně, tak duben, květen, září a část října jsou nejkrásnější měsíce v roce. Teploty šplhají nahoru, všechno krásně kvete, oceán se otepluje a mění svou barvu z tmavé na krásně tyrkysovou modrou.
Ani oceánu poručit nedokážeme, avšak v průběhu roku je jen minimum dní, kdy by se nedalo vůbec surfovat a oceán byl placatý jako palačinka (nejčastěji v letní sezoně). Vždy se však dají vymyslet náhradní aktivity (paddle boarding, kajaking, procházky, skejtování).
Cestovní pojištění není v ceně zájezdu a každému doporučuji. I když to vypadá velmi snadně, tak je surfing pořád extrémní sport a je třeba si i ověřit, že spadá pod Vaše pojištění. Doporučujeme i pojištění odpovědnosti za případnou škodu.
Veškeré informace ohledně toho na co myslet, co si zabalit a na co nezapomenout, Vám zašleme cca. 2 týdny před plánovaným začátkem kempu.
Určitě můžete, ale nemusíte. Pokud, však chcete být ready, tak doporučuji pár aktivit. Běh, kolo, jakékoli jiné kardio. Jóga nebo jakýkoli jiný strečink. Může pomoci plavání, kliky, dřepy, sklapovačky. Samozřejmě není třeba nic přehánět, abyste nepřijeli unavení předtím než začnete :-)
Absolutně, ne. Veškeré vybavení je v ceně. Pokud byste však chtěli svuj vlastní neopren, tak doporučuji minimální tloušťku 4/3mm. Ideální je však 5mm v tomto ročním období. Na místě je i možnost si zapůjčit botičky a kuklu, kdyby vám byla opravdu zima. Ze zkušenosti z předchozích kempů, ale vim, že Vám zima nebude.
Samozřejmě, moc rádi Vám vyhovíme pokud chcete někoho překvapit a udělat mu radost. Na částce se domluvíme, stačí se jen ozvat a společně vymyslíme.