Jak za námi

Nejlepší a zároveň nejrychlejší jsou letecké spoje s jedním přestupem přímo na letiště v Newquay. Doporučuji použít skyscanner.com a vyhledávat lety zde. Nejpohodlnější cesta je s přestupem v Manchesteru nebo Londýně. Pokud se vám nepodaří dohledat let, tak ještě doporučuji kouknout na stránky Eastern airways, kde jsou lety z londýnského Gatwicku do Newquay s možností 3 letů denně. 

Další možností jsou přímé lety do Bristolu nebo Londýna. Tuto variantu doporučujeme v případě prohlídky jednoho či druhého města. Obě mají totiž co nabídnout a obzvlášť Bristol vás absolutně dostane. Je to v podstatě "malý Londýn", kde je vše v pěší vzdálenosti a víkend zde strávený si budete určitě pamatovat. Nemůžu samozřejmě zapomenout na umělou vlnu v Bristolu a obzvlášť pro pokročilé surfaře je to "should go" místo.

Pokud zvolíte jednu, či druhou variantu, tak doporučujeme cestovat místními vlaky nebo autobusy. Vlaky můžete dohledat na stránkách www.thetrainline.com. Autobus je však levnější variantou a při vyhledávání doporučujeme použít buď nationalexpress.com nebo megabus.com .

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem letenek, tak mě neváhejte kontaktovat. Velmi rád Vám s tím pomůžu.

Potřebuju poradit