O nás

Petr Skála a Veronika Ševčíková neboli Pítrs a jóga mástr Verunka. To jsme my dva. Věřím, že jsme se již v minulosti někde potkali. Ať už to byl surfkemp, oceán, party a nebo jóga lekce, které Verča učí v Praze a na dalších místech světa. S Verčou se známe již dlouho a vlastně od začátku si skvěle rozumíme. O společném projektu jsme se bavili již několikrát, ale až tentokrát jsme si to společně odkývali. Vlastně jedním telefonátem se vše uvařilo a jak už to tak bývá, spontánní rozhodnutí jsou vlastně ty nejlepší.

 Jak říká Verča, mohlo by to být takové naše bábátko :-)

 Rozhovor sám se sebou dělat nebudu, ale moc rád si s vámi popovídám na našem kempu. V podstatě jsem zodpovědný za tento kemp a hlavně surfing. V roce 2022 jsem získal ISA licenci LEVEL2, což je v podstatě nejvyšší možná kvalifikace surfového kouče. Věřím, že zkušenosti, které jsem za roky nasbíral nám pomohou posunout Váš surfing do dalšího levelu. Ať už to bude první vlna a nebo radikální "kaťák" zpátky do pocketu. 

Pro každého kouče je důležité vlastnit certifikát oceánského plavčíka, který je třeba každým rokem obnovit, tzn. budete v dobrých rukou :-) Mezi mé další kvalifikace patří koučing paddle boardů, oceánských kayaků a bodyboardu (na ten se mě ale neptejte:-)). Pláž, na které budou probíhat lekce je můj "home spot", takže se postarám o to, abyste byly vždy ve správný čas na správném místě.

A co mi o sobě Verča pověděla?

 Když jsem před 16-ti lety poprvé vstoupila do londýnského jógového studia, okamžitě jsem propadla kouzlu jógy. Od té doby, je mou neodmyslitelnou součástí, je to láska na celý život.

Jóga je životní styl. Je to způsob, jak se chováme k sobě, k ostatním lidem, i k přírodě. A právě surfování a oceán, mi ještě více pomohly pochopit podstatu jógy. Je to úžasný nástroj k udržení zdravého, vitálního těla a spokojené, vyrovnané mysli.

Na našich kempech na vlastní kůži pocitíte, to dokonalé spojení surfu a jógy. Budu Vás učit surfyogu a pomocí mnou vybraných a praxí ověřených ásan z Vinyasa jógy, připravím Vás a Vaše tělo do vln. Lekce jsou vhodné pro všechny jogíny - od začátečníků po pokročilé. Každý si tam najde to své.

A já se těším už teď, že mnoholeté zkušenosti z učení jógy, ve studiích, officech, soukromkách, nebo při oceánu budu moci předat i Vám.

AMBASADOR

@ROXY - dámské oblečení pro sport i volný čas

@boardriders_stores_czsk

@Malabo_jogasperky - oblečení na jógu, meditační šperky

@Karma.passion - podložky a pomůcky na jógu


Chci si přečíst víc o Verče

Ukaž mi Verči instagram

Ukaž mi Pítrsův instagram

Verči fotografové:
David Betuš, Bára Millerová, Matúš Rendek, David Buček a Dara Rakovčik