01 Apr
01Apr

Mám obrovskou radost, že se mi povedlo ukecat mého kamaráda Adama Žáčka k tomu, aby se taky zapojil do pořádání kempu.

Prvotně by Vám Adam chtěl nabídnout lekce surfskatu a určitě se zapojí i do samotného učení surfingu a večerního programu (přednáška, videokoučing a samozřejmě nikdy neodmítne panáka dobré domácí slivovičky:-))


Adam je skromný kluk z Moravy, který procestoval již pořádný kus světa se surfovým prknem a taky kluk, kterému je někdy těžké porozumět díky jeho hantýrce :-) Jako učitel je však super a nikdy jsem neviděl nikoho, kdo by raději učil než šel raději sám surfovat :-) Vlastně až na sebe :-)

Každopádně pokud byste chtěli transformovat svoje surf skills i do města, tak není lepší způsob než samotný surfskate. V podstatě se jedná o podobné prkno jako je na skateboarding, ale s rozdílem, že při jeho ovládání nám více evokuje surfování a ježdění na vlnách. Surfskate lekce jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak i velmi pokročilým surfařům, kteří chtějí pilovat pokročilé manévry. Surfskate drill vám dopomůže ke správnému postoji na surfu, držení těla, velmi vám pomůže při trénování zatáček na jednu či druhou stranu. Dalším benefitem surfskate tréninku je využití celého těla, synchronizace vrchní i spodní části těla, zapojení svalů a zpevnění vašeho coru. Někdy můžete mít pocit, že je pohodička, ale pokud si zapnete jakoukoli appku na měření kaloriíí, tak mi věřte, že budete příjemně překvapeni výsledkem po skončení lekce.

Na surfskate nepotřebujete žádnou speciální připravu, jediné co je potřeba je pevná obuv. O vše ostatní se už postará sám Adam.

1,5 hodinová lekce surf skatování není součástí balíčku, dá se však s Adamem domluvit. Cena 25GBP nebo 690Kč zahrnuje kompletní pojištění, chrániče kolen, loktů a zápěstí, případné slevy na nákup vlastního surfskatu značky SMOOTHSTAR. 

Lekce je omezena maximálním počtem 6-ti osob, aby se Adam mohl věnovat individuálně a každý si odnesl co nejvíc informací.

@kernow_surfskate_academy @adam_zacek


Komentáře
* E-mail nebude na webu zveřejněn.